Darmowy kreator stron www

<<Najwięcej informacji na ten temat znajdziesz w najaktualniejszym wpisie – z 22.08.2013>>

Darmowy kreator stron www (inaczej program do tworzenia stron lub edytor stron) to najczęściej wybierana przez internautów alternatywa dla tworzenia strony www na zamówienie. Nie musisz być informatykiem, ani wydać kilku tysięcy złotych, by zarabiać dzięki profesjonalnej stronie www.

Masz 2 możliwości:

– jeśli znasz język HTML, możesz wykorzystać darmowe szablony (np. z tego serwisu) i samodzielnie osadzić je na stronie;
– jeśli nie potrafisz programować, możesz znaleźć serwis z gotowymi stronami, który udostępni Ci edytor treści strony – ale nie jest to darmowy kreator stron www.

file000349823764

Kreator www – dla kogo?

Jeśli nie jesteś pewien, czy kreator stron www to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, zadaj sobie poniższe pytania:

– chcesz, by Twoja strona była reklamą i źródłem informacji dla potencjalnych klientów?
nie znasz się na projektowaniu stron www?
– wolisz skorzystać z cudzego doświadczenia i umiejętności w zakładaniu stron www?
– nie masz ochoty załatwiać formalności?
– chcesz szybko założyć stronę?
– nie chcesz wydać na tworzenie strony zbyt dużo pieniędzy?

Jeśli wciąż nie jesteś pewien, możesz mieć darmowy kreator stron www przez 7 dni – dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu, np. w pl.mfirma.eu.

Wady kreatorów stron internetowych

– WIELE SERWISÓW = TRUDNY WYBÓR – z Twojego punktu widzenia duża konkurencja jest zaletą. Oferty powinny być korzystniejsze. Przejrzyj te serwisy, które są wysoko spozycjonowane przez Google.

– POWTARZALNE WZORY STRON – wybierz kreator stron, który ma w ofercie co najmniej kilkaset szablonów i można je łatwo personalizować.

– TRUDNA OBSŁUGA  – poświęć czas na znalezienie intuicyjnego kreatora. Jeśli nie jesteś przekonany, szukaj dalej. Wiele serwisów oferuje też darmową pomoc techniczną w razie problemów.

Zalety kreatorów stron WWW

– stworzysz stronę www w 5 MINUT (czytaj więcej),
– to NAJTAŃSZY z wariantów stworzenia strony – koszt to już 25 zł miesięcznie (w pakiecie z domeną i serwerem, zobacz przykładową ofertę),
– tygodniowy bezpłatny OKRES PRÓBNY,
– TEKSTY I GRAFIKI są wstępnie dostosowane do branż, ale bez problemu można je usunąć,
– niektóre serwisy oferują darmową pomoc KONSULTANTÓW,
– serwisy mają w swoich ofertach dodatkowe usługi, m.in. POZYCJONOWANIE.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programach do tworzenia stron, zajrzyj tu. Jeśli wciąż nie wiesz, jak założyć stronę www, sprawdź możliwe sposoby tutaj. O szablonach stron czytaj tu.