Głosowanie! Każdy głos się liczy :)

Głosowanie! Każdy głos się liczy ;) szablony stron www, szablony stron internetowych,kreator stron www,kreator stron internetowych,tworzenie stron www,tworzenie stron internetowych,jak założyć stronę www,jak założyć stronę internetową

Bardzo zależy nam na Waszej pomocy 😉

Na wrocławskim przydworcowym osiedlu Huby mało jest miejsc przyjaznych dzieciom. Stowarzyszenie Ocalić Szansę właśnie tu prowadzi bezpłatną świetlice i przedszkole dla dzieci z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Rano na do przedszkola przychodzą przedszkolaki a po południu uczestnicy świetlicy. W ciepłe dni dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu.
Jednak najbliższy placówce ogólnodostępny placyk zabaw nie jest miejscem kolorowym a tym bardziej bezpiecznym dla maluchów. Urządzenia są połamane, zniszczone i odrapane.

Odnowienie placyku byłoby szansą na stworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca do zabawy dla dzieci zarówno z osiedla jak i dla 45 podopiecznych Stowarzyszenia, którzy mogliby niedaleko świetlicy mieć miejsce do wspólnej zabawy.Dzieciaki marzą o karuzeli i bezpiecznych huśtawkach !

Głosować można codziennie. Wystarczy kliknąć w poniższego linka, a następnie potwierdzić klikając w wiadomość, która dostarczona zostanie na adres mailowy podany w momencie oddania głosu.

http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,701,bezpieczne-dziecinstwo-kolorowy-plac-zabaw.html

Zapraszamy do głosowania na uśmiech dzieci!

Zespół pl.mfirma.eu