Jak zrobic strone www?

<<Najwięcej informacji o tworzeniu strony internetowej znajdziesz w najnowszym poście z 07.08.2013>>

Jak zrobic strone www?

Zastanawiasz się, jak zrobic strone www? Dziś to proste i tanie, bo możesz skorzystać z gotowych wzorów stron. Tworzą je specjaliści, którzy wiedzą, jak zrobic strone www, by była skuteczna, czyli pozwoliła Ci zarobić.

file000928022952

ZBIERZ INFORMACJE

Zanim zlecisz stworzenie strony, musisz zebrać kilka informacji. Przygotuj kartkę papieru albo otwórz dokument tekstowy i odpowiedz na poniższe pytania:

1. Kim są Twoi klienci? Czego oczekują? -> na tej podstawie wybierzesz wygląd strony, język i sposób prezentacji oferty

2. Kim jest Twoja konkurencja? Zapoznaj się z jej ofertą. -> wzoruj się na tym, co skuteczne i unikaj błędów swojej konkurencji

3. Czym wyróżniasz się  na tle swojej konkurencji? -> eksponuj to w swojej ofercie

4. Co chcesz powiedzieć swoim klientom? -> wypisz wszystkie informacje i podziel na kategorie, by wstępnie rozplanować układ strony

PRZEJRZYJ OFERTY

Zastanów się,  jak zrobic strone www – samodzielnie, przez agencję interaktywną czy z użyciem szablonów (dowiedz się więcej). Jeśli to Twoja pierwsza strona albo prowadzisz niewielką działalność, spróbuj wykorzystać gotowe szablony. Stworzysz stronę szybko i tanio. Pozostanie Ci jedynie obserwować zachowania użytkowników i na tej podstawie bezpłatnie aktualizować stronę.

file000132267159

Wybierz serwis, który:

– oferuje wiele szablonów stron internetowych,
– dopasowuje szablony do specyfiki różnych branż,
– zapewnia bezpłatną pomoc techniczną,
– oferuje różne wersje językowe,
– daje możliwość założenia nieograniczonej liczby podstron,
– pozwala na bezpłatne zmiany szablonów,
– i, co najważniejsze, oferuje prosty edytor treści – sprawdź, czy potrafisz dodać podstrony, zmienić ich nazwy, wprowadzić teksty i wkleić obrazki.

 Jeśli jeszcze nie wiesz, jak zrobic strone www, przeczytaj o tworzeniu tekstów na strony internetowe. Możesz też zapoznać się z zaletami kreatorów www i zobaczyć, jakie darmowe usługi oferują serwisy z szablonami www.