Kreator stron internetowych

<<Najwięcej informacji na ten temat znajdziesz w najaktualniejszym wpisie – z 22.08.2013>>

Czym właściwie jest kreator stron internetowych?

memory upgradeKreator stron internetowych jest narzędziem, które pozwala na szybkie i tanie stworzenie stron www. Duża konkurencja wśród firm, które udostępniają takie kreatory sprawia, że są coraz łatwiejsze w obsłudze i mają coraz bardziej przystępne ceny. Kreator stron internetowych to dobre rozwiązanie dla osób prywatnych, małych i średnich firm.
Aby z niego korzystać, nie potrzebujesz wiedzy na temat programowania.

Dobry kreator stron www

Powinieneś wybrać najbardziej adekwatny do Twoich potrzeb kreator. Ale jak to zrobić? Zastanów się, czego właściwie oczekujesz od strony www i co ma się na niej znaleźć. Kreator www połączy Twoje pomysły i wiedzę na temat firmy i branży z doświadczeniem firm, które tworzącą strony. Jednak musisz znaleźć dobry kreator stron internetowych. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

1. Sprawdź funkcjonalności, jakie oferuje serwis.

  • Po pierwsze musi być intuicyjny. Przeważająca większość kreatorów stron przypomina w obsłudze zwykły edytor tekstów.
  • Proponowane szablony powinny być wstępnie dopasowane do branż – layout będzie odpowiadał odbiorcom, a teksty i zdjęcia będą wstępnie dobrane do tematyki strony.
  • Wszelkie zmiany powinny być darmowe.
  • Serwis powinien oferować bezpłatną pomoc konsultantów.

2. Sprawdź cenę usługi.
3. Wypróbuj kreator stron internetowych w działaniu – wykorzystaj darmowy okres próbny – przekonasz się, czy dobrze wybrałeś – czy kreator www spełnia Twoje wymagania (sprawdź, czy to rozwiązanie dla Ciebie).

Kreator stron www w pakiecie

Serwisy z gotowymi stronami www i dołączonymi do nich kreatorami www zwykle poza stworzeniem strony oferują też dodatkowe usługi – przede wszystkim zakup i przedłużanie ważności domeny i hosting. Warto zainwestować w reklamę w Internecie, np. w pozycjonowanie. Firmy oferują dogodne abonamenty i pakiety dostosowane do rozmiaru firmy i potrzeb (zobacz przykładowe pakiety).

 

Poczytaj o skutecznych tekstach na stronę www. Dowiedz się o użyteczności stron www.