Szablony stron www

<<Najwięcej o szablonach stron internetowych możesz dowiedzieć się najaktualniejszego wpisu na ten temat – 19.08.2013>>

Jak znaleźć najlepsze szablony stron www?

1. Zacznij od wyboru najlepszego edytora stron WWW. Musisz mieć pewność, że łatwo dostosujesz szablon strony internetowej do swoich potrzeb.

2. Wybierz szablon – nie musisz ograniczać się do szablonów stron WWW przypisanych do Twojej branży. Wystarczy podmienić teksty i grafiki i każdy szablon będzie odpowiedni.

Pamiętaj, by wybrana przez Ciebie gotowa strona internetowa:

– miała intuicyjny układ,
– miała przyjemną kolorystykę,
– była czytelna.

3. Dopasuj gotowy wzór strony WWW do swoich potrzeb – dodaj zdjęcia, teksty, rekomendacje od obecnych klientów i zacznij zarabiać!

 Jakie szablony stron www wybierać?

Internet to miliony stron internetowych. Sam widziałeś wiele. Które zapamiętałeś? Oryginalne? Z wygodną nawigacją, dobrym sloganem? Te informacyjne czy te z barwną grafiką? Są dziesiątki czynników, których uwzględnienia wymaga wybór szablonu strony www – pamiętaj o:

– prostocie,
– informacyjności,
– jakości,
– umiarkowanej perswazyjności.

Najtrudniejsze projektanci zrobili za Ciebie – stworzyli przejrzysty, funkcjonalny układ strony.

file5331264103475

Jak zarobić na stronie www?

1. Strona www reklamą Twojej firmy. Zainwestujesz w stronę, ale każdy pozyskany klient przyniesie Ci zysk. Aby jednak klienci Cię odnaleźli, musisz wyświetlać się w Google – są dwie możliwości – reklama w linkach sponsorowanych lub pozycjonowanie organiczne (czytaj więcej).

floppy disks2. Program partnerski  – umieść na swojej stronie baner albo link partnerski, a gdy ktoś w niego kliknie i wykona wcześniej zdefiniowaną akcję (np. kupi produkt czy zarejestruje się), otrzymasz określoną sumę albo % zysku. Najlepiej znaleźć partnerów związanych tematycznie z Twoją stroną, żeby reklama nie raziła odbiorców. Aby znaleźć program dla Ciebie, przejrzyj np. Złote Myśli.  Dotychczas serwis wypłacił już ponad 2,5 mln złotych swoim partnerom. Przejrzyj też novem.pl i netsales.pl.

Na prowizji od zakupu można zarobić od kilku do kilkudziesięciu procent wartości sprzedanego towaru. Płatność za klikanie to od kilku do kilkudziesięciu groszy, a za wyświetlenie banera najczęściej płaci się za 1000 odsłon.

3. Linki pozycjonujące – handel nimi jest negatywnie odbierany przez Google, bo sztucznie zawyża pozycję strony na liście wyników wyszukiwania. Zamieszczając odnośnik na wartościowej stronie w prosty sposób można wzmocnić pozycję witryny, do której prowadzi link. Jedną z giełd linków możesz znaleźć na prolink.pl.

Jeśli wciąż nie wiesz, czy potrzebujesz strony internetowej, zrób krótki test.  Zalety systemów do samodzielnego modyfikowania treści opisano w poście „Jak zrobić stronę internetową?” Jak wybrać domenę, dowiesz się, czytając artykuł z tego linku.