Załóż stronę www!

<<Najwięcej informacji o tworzeniu strony internetowej znajdziesz w najnowszym poście z 07.08.2013>>

Załóż stronę www! Dlaczego?

memory upgrade1. Dziś to norma. Wszyscy mają strony www.  Jakie ma to konsekwencje dla Ciebie? Jeśli nie istniejesz w Internecie, nie będziesz też istniał w świadomości potencjalnych odbiorców. Konkurencja Cię pokona.

2. Firmy, które nie mają stron www, robią wrażenie nieprofesjonalnych. Odbiorcom wydają się niewielkie, ubogie – wolą powierzyć swoje pieniądze firmą, które budzą większe zaufanie.

3. Obecnie stronę www można założyć naprawdę szybko. Jeśli wynajmiesz programistę lub agencję interaktywną, zajmie Ci to kilka tygodni, ale jeśli zdecydujesz się na gotowy szablon, jeszcze tego samego dnia będziesz mógł się cieszyć swoją stroną.

4. Zakładanie stron nie jest drogie. Możesz na nie wydać jednorazowo kilka tysięcy złotych (agencja, programista), ale możesz wybrać miesięczny abonament – kilkadziesiąt złoty zależnie od pakietu (zapoznaj się z cenami). Do tego cena domeny i jej przedłużania oraz hosting (czytaj więcej).

5. Stworzenie witryny jest proste. Możesz to zlecić agencji lub zrobić sam za pomocą systemu do zarządzania treścią (czym jest CMS?)

Nie wahaj się, załóż stronę www!

Ale co dalej?

toplaps_2537046Masz stronę i nadal nie masz nowych klientów. Nic dziwnego, musisz zadbać o promocję. Zastanów się nad reklamą w Google. Nie trzeba Ci chyba mówić o popularności Google. Znasz inną tak popularną stronę? Masz 2 możliwości:

1. Pozycjonowanie organiczne – by Twoja strona pojawiała się w naturalnych wynikach wyszukiwania. Najlepiej zlecić to specjalistom. Zadbają, by Google uznało Twoją stronę za wystarczająco wyjątkową, by umieścić ją na szczycie listy wyników.

2. Pozycjonowanie przez linki sponsorowane – by Twoja strona pojawiła się specjalnych wynikach. To te wyniki, które zwykle pokazują się na górze strony lub po prawej stronie na kolorowym tle. To obecnie najbardziej efektywna forma reklamy. Co ważne, nie płacisz za jej wyświetlenie, ale za kliknięcie.

Czytaj więcej o formach promocji w Internecie. Poczytaj o skutecznych tekstach na stronę www.