Jak założyć swoją stronę internetową?

<<Najwięcej informacji o tworzeniu strony internetowej znajdziesz w najnowszym poście z 07.08.2013>>

Jak założyć swoją stronę internetową?

Zastanawiasz się, jak założyć swoją stronę internetową? Zapoznaj się z systemami zarządzania treścią – CMS (Content Management System). CMS pozwala na samodzielne modyfikowanie treści strony WWW.  Właściciele zwykłych stron nie mogą własnoręcznie edytować treści, np. dodawać zdjęć, zmieniać danych kontaktowych, edytować cennika itp. Nawet najmniejsze poprawki musi wprowadzać informatyk.

Wybierz stronę z systemem CMS, a żaden specjalista nie będzie Ci potrzebny. Strony wyposażone w ten system możesz edytować w dowolnym momencie i za darmo. W dodatku możesz stworzyć je od podstaw – dobierasz wygląd, kolorystykę, dodajesz teksty, zdjęcia i podpisy – strona gotowa.

toplaps_2537046Niezależnie od tego, na jaki system się zdecydujesz, sprawdź:

– regulamin,
– ile podstron możesz utworzyć,
– ograniczenia przestrzeni dyskowej dla użytkownika,
– czy nie są wyświetlane reklamy.

Jak założyć swoją stronę internetową z systemem CMS?

Znane międzynarodowe systemy CMS to np. Joomla! czy WordPress. Możesz wybrać polski system – łatwiej będzie Ci spersonalizować stronę i będziesz miał do dyspozycji polską obsługę. Regulamin tak założonych stron jest prosty – zakładasz stronę, testujesz ją za darmo, a potem masz możliwość opłacenia wybranego abonamentu. Masz do dyspozycji dowolną liczbę podstron bez niechcianych reklam.
Jeśli nie wiesz, jak założyć swoją stronę internetową samodzielnie, użyj tego typu kreatorów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kreatorach stron www, przeczytaj ten wpis.