Strony internetowe za darmo

<< Najwięcej informacji o tworzeniu darmowej strony www znajdziesz w najaktualniejszym wpisie z 16.08.2013 >>

Czy istnieją darmowe strony internetowe?

Jeśli chcesz, by stronę stworzyła agencja interaktywna, koszty będą wysokie (dowiedz się więcej). Najpierw z Twoją pomocą zaprojektujecie stronę, a potem jej tworzeniem zajmie się grafik i programista. Potem będziesz miał możliwość wprowadzenia poprawek. Cały proces może zająć kilka tygodni. W zamian dostaniesz oryginalną, stworzoną dla Ciebie stronę – uważaj, by nie była nieintuicyjna, bo może odstraszyć potencjalnych klientów.

Jeśli projektujesz stronę sam, ograniczasz koszty do minimum. Pozostaje Ci tylko opłacić domenę, hosting i promocję. Jeśli jednak nie masz wystarczającej wiedzy, nie decyduj się na to. Czemu? Bo przez brak doświadczenia codziennie będziesz tracił klientów. Warto ryzykować dla 30 zł miesięcznie?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

(Nie)darmowe strony internetowe – jak ograniczyć koszty?

Alternatywą dla agencji i samodzielnego tworzenia strony jest wybranie gotowych szablonów stron www. Nie są to darmowe strony internetowe, ale są tanie. Zwykle płacisz miesięczny abonament – od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Sprawdź, czy w pakiecie jest reklama Google, system CMS, domena, hosting i pomoc techniczna. Nie wybieraj najdroższego pakietu – wybierz ten, który spełnia Twoje potrzeby. Zawsze możesz go zmienić.

file5951239550691

Różne sposoby tworzenia stron – zobacz porównanie wad i zalet. Od czego zacząć – zakładanie stron krok po kroku. Jakie są koszty – zobacz przykładową ofertę.