Zakładanie strony internetowej

<<Najwięcej informacji o tworzeniu strony internetowej znajdziesz w najnowszym poście z 07.08.2013>>

Zakładanie strony internetowej dla Ciebie

1. Jeśli chcesz stworzyć stronę www, by:

 –  była reklamą firmy,
–  źródłem informacji dla klientów,

 ale nie masz dużej wiedzy i doświadczenia, a pieniądze wolisz zainwestować np. w inną formę reklamy, wybierz gotowe szablony stron (dowiedz się więcej).

2. Jeśli zakładanie strony internetowej to dla Ciebie przygoda, dzięki której zdobędziesz nowe umiejętności, samodzielnie zaprojektuj swoją stronę(dowiedz się więcej).

3. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej stronie i masz duży budżet, najlepiej jeśli zlecisz tworzenie strony www agencji interaktywnej.

file1381246478453

Tanie i proste zakładanie strony internetowej

Czy to możliwe, by zakładanie strony internetowej było tanie i szybkie? Tak – skorzystaj z gotowych stron.

Jak to działa?

Znajdujesz serwis, który ma bogatą ofertę stron www. Tworzysz stronę na próbę – sprawdzasz możliwości edytora.  Jeśli Ci się spodoba, wybierasz domenę i wykupujesz abonament – płacisz go regularnie i masz do dyspozycji pomoc techniczną. Jeśli wybierzesz droższy pakiet, serwis zajmie się promocją Twojej strony. Jeśli nie, po Twojej stronie będzie nie tylko zakładanie strony internetowej, ale i pozycjonowanie strony.

Jaki to koszt? Już od 25 zł miesięcznie (np. tu).

Czy potrzeba wiele formalności? Nie. Zakładając konto w tego typu serwisie, akceptujesz regulamin. Przeczytaj go.  Wszystko załatwić za pośrednictwem Internetu.

Poczytaj o samodzielnym zakładaniu strony www. Poznaj zalety programów typu WYSIWYG.