Jak zrobic swoja strone internetowa

<<Najwięcej informacji o tworzeniu strony internetowej znajdziesz w najnowszym poście z 07.08.2013>>

Jak zrobic swoja strone internetowa?

file0001746068249Zastanawiasz się, jak zrobic swoja internetowa? Jeśli odpowiedziałeś:
– szybko,
– tanio,
– profesjonalnie,

oznacza to, że nie masz czasu na długie projektowanie strony, a potem programowanie jej pod Twoje wymagania oraz długotrwałe testy. W takiej sytuacji warto zainteresować się gotowymi szablonami stron, np. takimi.

Jest:

SZYBKO. Najwięcej czasu zajmie Ci wybranie serwisu, z którego usług chcesz skorzystać (dowiedz się na co zwrócić uwagę). Potem pozostanie założenie konta w serwisie, co zwykle trwa do kilku minut oraz wybór szablonu. Szablonów jest wiele, więc warto na to poświęcić trochę czasu i wybrać taki, który będzie spójny z działalnością firmy czy tematyką strony, a równocześnie będzie pasował do potencjalnych klientów. Szablon powinien być też czytelny i mieć intuicyjny układ.

Po wybraniu szablonu pozostaje Ci wprowadzenie treści – tekstów i grafik. Jeśli chodzi o teksty, powinieneś:

– wyważyć atrakcyjność z informacyjnością – nie warto przesadzać ani z jednym, ani z drugim – odbiorcy chcą się czegoś dowiedzieć, ale musi to być podane w atrakcyjnej formie,

– zwracaniu się bezpośrednio do odbiorców,

– dopasowaniu stylu języka do odbiorców (dobrym narzędziem do diagnozy stylu jest logios.pl. Określa, ile lat nauki trzeba, by zrozumieć tekst. Teksty dla internetu powinny być łatwe.

TANIO. Sam oceń. Większość serwisów oferuje korzystne abonamenty – miesięcznie strona może kosztować Cię od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w zależności od wybranego pakietu. W droższe pakiety zwykle wliczona jest promocja, ponieważ osoby, które nie wiedzą, jak zrobic swoja strone internetowa, najczęściej nie orientują się również w kwestiach promocji.

PROFESJONALNIE. Strony w serwisach z gotowymi projektami są tworzone przez specjalistów na bazie aktualnych trendów w budowaniu stron. Ich działanie ma być możliwie jak najbardziej intuicyjne, a wygląd przystosowany do branż. Jeśli jednak potrzebujesz bardzo oryginalnej strony, powinieneś zlecić jej zaprojektowanie na indywidualne zamówienie. Ale pamiętaj, by innowacyjnością nie odstraszyć potencjalnych klientów.

Chcesz wiedzieć, jak zakłada się strony z pomocą agencji interaktywnej – przeczytaj. Dowiedz się więcej o systemach CMS.