Tworzenie stron www

<<Najwięcej informacji o tworzeniu strony internetowej znajdziesz w najnowszym poście z 07.08.2013>>

kobieta-przy-użyciu-komputera_21208422

Tworzenie stron www, a szczególnie pierwszej witryny może wydawać się trudne. Tak naprawdę wymaga jednak jedynie dokładnego sprecyzowania swoich wymagań i wybrania profesjonalnego wykonawcy.

Jakich informacji wymaga tworzenie stron www?

KONKURENCJA. Poznaj ofertę konkurencji i w tym kontekście zastanów się nad zaletami i wadami Twojej oferty. Znajdź coś, co Cię wyróżnia i, czym będziesz mógł przyciągnąć klientów. Przejrzyj też strony www konkurencji – zobacz, co Ci się w nich podoba, a czego wolałbyś uniknąć na swojej stronie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKLIENCI. Kim są Twoi obecni klienci – jakiej są płci, w jakim są wieku, co ich interesuje? Jaki język do nich trafia – skomplikowany czy raczej prosty? A może istnieje jakaś grupa, do której dopiero chciałbyś trafić? Zastanów się, jak ich przekonać do swojej oferty. O sposobach pozyskiwania ruchu na stronie, a co za tym idzie, klientów, możesz poczytać w tym wpisie.

BUDŻET. Zastanów się, jak dużo pieniędzy chcesz zainwestować w tworzenie strony internetowej. Najdroższe jest tworzenie stron www na indywidualne zamówienie. Taniej wyniesie Cię kupno gotowego wzoru strony z systemem do samodzielnego zarządzania treścią. Plus tego rozwiązania to bazowanie na sprawdzonych mechanizmach – na stronach www intuicyjne rozwiązania są najlepsze. Kto ma czas, żeby długo szukać informacji? Ponadto zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na promocję. O wadach i zaletach różnych form zakładania stron czytaj w innym wpisie.

O tym, na co zwrócić uwagę, wybierając serwis z szablonami stron www, czytaj tu.